Spisovatelka Ruby Millerová ztratila nejen víru v lásku, ale i jakoukoliv invenci ke psaní. Na radu své agentky a sestřino pozvání odjíždí na dovolenou do Indie. To co začíná jako poklidná dovolená na romantických plážích, se náhle mění na nevídaná dobrodružství…

Ztracená zavazadla, sestra na útěku a pohledný americký návštěvník přivedou Ruby na magickou a spletitou cestu napříč Indií. V prostředí pevností, věštců a nesčetných svatebních obřadů, Ruby poodhalí tajemné příběhy o lásce, nabyté i ztracené. Přesto, že se tyto tajuplné příběhy všelijak zamotávají, nakonec všechna tajemství stejně vyplouvají na povrch a Ruby nachází klíč poznání. To co začalo jako cesta k nalezení sestry, stává se cestou k objevení sama sebe – a k opětovnému nalezení lásky.

Recenze

  • Michaela Brožová

    2015-07-28 18:07:09

    Mám od Alexandry všechny knížky a je to úžasná spisovatelka. Lásce na stopě se mi opět moc líbila a všude o ní básník a Těšín se na další.

  • Adéla Šnajdrová

    2015-01-14 19:01:23

    Úvod je takový nijaký, už jsem si začínala myslet, že to bude nejhorší kniha AP. Ale pak se děj rozvinul a já byla příjemně překvapena. AP se vyvíjí a s ní i její knihy. Tentokrát bylo v ději ještě více postav , než v předchozí knize "Na stejné vlně" a to mě bavilo. Konec byl poněkud přitažený za vlasy ( na to si pomalu začínám zvykat), ale promyšlený (Mám ráda knihy psané od konce). Dle mého názoru zatím nejelpší kniha autorky.